Rezerwacja

Miejsce na

Rezerwację

Zadzwoń do nas i zarezerwuj swój stolik w kilka minut.

Prywatne

Skrzydło

Restauracja Plac Hallera posiada częściowo zamknięte skrzydło, które na życzenie klientów można wydzielić tworząc intymną atmosferę na prywatne spotkania towarzyskie lub biznesowe.

Ilość miejsc siedzących – 50 

Plac Hallera miejsce na rezerwację

 

Plac Hallera Antresola

Wydzielona

Antresola

Odrębna przestrzeń pierwszego piętra, na które składa się kilka mniejszych pomieszczeń. Każde z nich posiada dla gości miejsce do posiłku, jak i wypoczynku.

Ilość miejsc siedzących – 50 

Prywatne imprezy i przyjęcia

Prywatne imprezy i przyjęcia

PRYWATNE IMPREZY I PRZYJĘCIA

Jeśli zamierzasz zorganizować przyjęcie lub uroczystość, zespół Restauracji Plac Hallera zrobi wszystko, by ta okoliczność pozostała wyjątkowa i niezapomniana. Jeśli Ty lub Twoi goście mają specjalne kulinarne życzenia, z przyjemnością na nie odpowiemy.

REZERWACJA TELEFONICZNA

Przyjmujemy rezerwacje na obiady i kolacje. Aby zarezerwować miejsce siedzące w restauracji Plac Hallera, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: +48 22 404 20 40 w godzinach otwarcia lokalu, to jest codziennie między  11:00 a 22:00.

OSOBY OCZEKUJĄCE NA WOLNE MIEJSCA PRZY STOLIKACH, MOGĄ SKORZYSTAĆ Z MIEJSC PRZY BARZE, KTÓRE NIE PODLEGAJĄ REZERWACJI.

PROMOCJA!!!

W każdy poniedziałek, wtorek, środę lub czwartek dla zorganizowanych grup powyżej 10 osób oferujemy gratis. O szczegóły zapytaj obsługę. Zadzwoń na numer +48 22 404 20 40 w godzinach otwarcia lokalu, by dowiedzieć się więcej o promocji.

Visit Us On Facebook