Strona główna

Restauracja na Pradze

Plac Hallera

Restauracja Plac Hallera - kameralny lokal, restauracja Praga, możliwość organizacji imprez firmowych, okolicznościowych, rodzinnych.

Odkryj

Restaurację na Pradze

Restauracja Plac Hallera to urokliwe miejsce zlokalizowane w praskiej częściej Warszawy w niedalekiej odległości od ZOO. Na miejscu do dyspozycji gości przygotowano niemal 300 metrów kwadratowych powierzchni. Restauracja posiada wydzielone przestrzenie, które można rezerwować w celu organizacji imprez okolicznościowych: prywatnych i firmowych. Warszawska Praga to teraz także miejsce, w którym znajdziesz restaurację dla siebie.

Restauracja

Odkryj menu

Niezapomniane

Smaki

Odkryj

Menu

Wszystkich, którzy kochają pyszną, świeżą i smaczną kuchnie oraz proste dania, zachęcamy do wizyty w naszej restauracji. Zawartość naszego menu dostosowujemy do pór roku, tak, by cieszyć się bogactwem i smakiem aktualnie dostępnych owoców i warzyw.

Zobacz aktualne menu

Zarezerwuj miejsce

Twoja

Przestrzeń

Wybierz

nas

Restauracja Plac Hallera to miejsce pełne zagadkowej przestrzeni o zróżnicowanej wielkości, podzielonej na parter i antresolę. Klimat panujący we wnętrzu oraz kameralna aranżacja pozwalają na organizację imprez okolicznościowych.

Zarezerwuj miejsce

Plac-Hallera Wybierz Nas

Plac Hallera - 1 Piętro

Plac-Hallera Wybierz Nas 1

Plac Hallera Parter